x

Savice 1,6m se šroubením Profi-Extra,pr.110mm, Flame 50 - oranžová

Kód:H100949

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:24 bodů

Cena bez DPH:
2 415 Kč
Cena s DPH:
2 922 Kč
Ks

Savice s koncovkami Profi-Extra (těsní pomocí O kroužků), oranžová měkká - vhodná k nabírání.
Ke šroubení profi doporučujeme použít nástavec na sací víko.
Také je možné poslat Vaše sací víko a my ho obratem upravíme tak, aby dokonale fungovalo se šroubením profi.

Materiál Flame 45 je vyroben ze speciální směsi která neklouže. Uchopení savice jednou rukou není problém ani pro ženy a děti s menšímy prsty. Díky tomu ji lze sebrat ze základny ve vysoké rychlosti. Ókroužky na šroubení zajišťují okamžitě po spojení těsnost a zamezí tím přisávání vzduchu i bez nutnosti zašroubovat matici.

Závitová část šroubení je vyrobena ze speciální kluzné slitiny. Šroubení těsní ihned po nasazení a není potřeba dotahovat matici. Těsnící funkci plní dva O kroužky. Šroubení doporučujeme v místě styku O kroužků a závitu šroubení mazat barbusem (krém na holení) nebo indulonou. O kroužky se nesmí nasazovat na sucho. Ke šroubení profi doporučujeme použít nástavec na sací víko. Také je možné poslat Vaše sací víko a my ho obratem upravíme tak, aby dokonale fungovalo se šroubením profi. Šroubení lze použít i bez Ó kroužků, klasickým způsobem. Matici lze ze savice sejmout a snadno vyčistit. Šroubení odpovídá pravidlům pro postupová kola SH ČMS v požárním sportu.

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací