x

Požární bezpečnost staveb

Poskytujeme komplexní služby v zajištění požární bezpečnosti staveb. Tvoří ji tým specialistů s bohatými zkušenostmi v oboru, který je, společně s kvalitním zázemím s využitím nejmodernějších technologií, garancí vysoké kvality prováděných dodávek, prací a služeb.

Předmětem činnosti společnosti D.S.D.METAL Plus, s.r.o. je poskytování veškerých služeb spojených s požární bezpečností staveb (objektů, domů) pro splnění povinností vyplývající ze zákona č. 133/1985 Sb. (Zákon o požární ochraně), z Vyhlášky MV č. 246/2001 Sb. (Vyhláška o požární prevenci), z navazujících předpisů a z příslušných normativních požadavků v oblasti požární ochrany.

Zajišťujeme odbornou montáž všech certifikovaných konstrukcí a prodej kompletního sortimentu firmy PROMAT a HILTI . Pro kompletní cenovou nabídku a návrh konkrétního nejvhodnějšího řešení, nás prosím kontaktujte.
 

Řazení
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací