x

Obuv zásahová JOLLY FIREGUARD 2.0 /šněrovací antistatická/

Kód:H104509|velikost 38

Skladem

 • Pl
 • Su
 • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:57 bodů

Cena bez DPH:
5 744 Kč
Cena s DPH:
6 950 Kč
Varianty
Ks

Nejnovější model profesionální zásahové obuvi pro hasiče s maximální CE certifikací je následovníkem velmi úspěšného modelu Jolly 9081GA Fireguard.

 • Polo-holeňový model s odnímatelným rychlošněrováním, jež usnadňuje čištění obuvi pod zipem, zaujme lehkostí, ohebností a komfortem při každodenním použití. Šněrování je unikátní v tom, že zip lze pro účely čištění prostor pod zipem rozdělit na dvě poloviny aniž by bylo nutné sundávat tkaničky. Jednoduchým pohybem zip rozdělíte na zcela oddělené části, obuv vyčistíte, kůži naimpregnujete krémem a následně zase velmi jednoduše spojíte obě části zipu do funkčního kousku a vyjedete se zipem do požadované polohy.
 • Velký důraz byl při návrhu boty kladen na pohodlí, maxímální míru bezpečnosti a dlouhou životnost.
 • Díky použití nejkvalitnějších dostupných materiálů a preciznímu střihu se jedná o prakticky to nejlepší, co může mít profesionální hasič na nohou.
 • Na svršek byla použita nejkvalitnější lícová hovězí useň, v místech ohybu boty na nártu i na patě je použita speciální měkká a přitom vysoce odolná flexibilní kůže. Nově je na rychloupínacím zipu použit úchyt jezdce s kotvičkou, jež usnadňuje úchop v rukavicích.
 • Svršek má nově v patní části i speciální ostruhu, jež umožňuje snadné vyzouvání bot systémem "špička jedné se zapře o patu druhé boty". Nehrozí tak, že byste si poškodili lepený spoj mezi podešví a svrškem obuvi, protože značná energie je takto směrována přímo do svršku bot.
 • Robustnost a odolnost podtrhuje překrytí špičky boty silnou vrstvou gumy, jež brání poškození svršku okopáním, je nyní provedeno s reflexními prvky, jež zvyšují viditelnost v zakouřeném prostředí. Celková síla pryžové ochrany je navíc ještě vyšší než u předchozího modelu.
 • Podšívka je tvořena 4-vrstvým laminátem nepromokavé membrány GORE-TEX® DURACOM CAMBRELLE, který spojuje odolnost vůči pronikání vlhkosti dovnitř s praropropustností.
 • Použitá podešev z nitrilové antistatické gumy je odolná palivovým olejům, benzínům, kontatnímu teplu až 300st. Celsia a je certifikována nejvyšší třídou odolnosti vůči uklouznutí SRC. Samozřejmostí je samočistící profil, který usnadňuje samovolné odpadávání bahna, sněhu a kamínků.
 • Ochrana vůči propíchnutí skrz podešev je řešení vícevrstvým laminátem z kevlarových tkanin (podobné neprůstřelným vestám), který nejen že má oproti běžně používaným ocelovým planžetám vyšší míru odolnosti vůči propíchnutí, ale současně výborně izoluje vůči promrznutí a navíc v případě jakéhokoli poškození podešve nezačne korodovat, což je u běžných ocelových planžet běžný jev. Tento laminát je navíc v obuvi nejen ve spodní došlapové části, ale účinně chrání pomocí bočních panelů i vůči propíchnutí kůže svršku v oblasti klenby nohy. V neposlední řadě je tento laminát výrazně komfortnější při chůzi po tvrdém povrchu, jako je asfalt nebo dlažba, takže při celodenním použití ve městě pak uživatele tolik nebolí nohy.
Svršek: lícová useň 2,0 - 2,2mm s vodoodpudivou úpravou
Podšívka: GORE-TEX® Duracom Cambrella (4-vrstvý laminát)
Ohebnost podešve: 3 - středně tuhá konstrukce
Typ podešve: antistatická z PU, olejuvzdorná, neklouzavá (SRC), tlumící došlap
Hmotnost půlpáru: cca 1.230g (velikost 42)
Výška obuvi u paty: cca 30cm (měřeno u paty, velikost 42, včetně podešve
Vnitřní stélka: vyjímatelná, pratelná
CE certifikace: EN 15090:2012 F2A HI3 CI AN SRC, OOP 3. kategorie
Ochrana perforace podešve: vícevrstvý laminát dle EN 12568:2010, izolující proti teplu/chladu
Ochrana špičky boty: dle EN12568:2010, speciální lehká a tvrdá duralová slitina, špička krytá gumou
Materiál tkaniček: meta-aramidové (Nomex®) s vodoodpudivou úpravou


Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací