x

Hadice B75/20m Techmatex PES/PAD červená se spojkou Ustroň

Kód:H100143

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:41 bodů

Cena bez DPH:
4 080 Kč
Cena s DPH:
4 937 Kč
Ks

Moderní technické hadice vyrobené ze syntetických vláken oboustranně povrstvené vysoce kvalitní pryží na bázi NBR – PVC. Předností této hadice je její odolnost z vnitřní i vnější strany proti většině chemikálií. Tato hadice se vyznačuje extrémní odolností vůči oděru. plášť hadice je vyroben ze syntetických vláken a je oboustranně povrstven nánosem pryže NBR-PVC zvlášť je vhodná při boji s lesními požáry nebo v chemickém průmyslu Hadice jsou vyráběny dle přání zákazníka a to v průměru 19 až 152 mm v jednotlivých délkách do 40 m. Destrukční tlak dle dohody se zákazníkem Použitelná pro teploty od -30°C do +50°C, krátkodobě do +80°C. V případě jakýchkoliv otázek nás prosím kontaktujte.

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací