x

Zásahový oděv X-FIPER - komplet + nápis HASIČI /ochranný oděv na volné prostranství/

Kód:H101648|velikost 170/60

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:54 bodů

Cena bez DPH:
5 474 Kč
Cena s DPH:
6 624 Kč
Varianty
Ks

Oděv X-FIPER je určen pro likvidaci požárů na volném prostranství a lesních požárům, dále slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji a krátkodobému kontaktu s malými plameny (A1), sálavému teplu v úrovni (C1).

Oblek je vyroben dle technických podmínek pro šití ochranného oděvu pro likvidaci požárů ve venkovním prostředí dle vyhlášky č. 255/1999 Sb. ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 9. Splňuje požadavky ČSN EN 15614, ČSN EN 11612 ( A1C1), ČSN EN 1149-5 a ČSN EN 340

Materiál:  93% metaaramid, 5% paraaramid, 2% uhlíkové vlákno, 220g/m2, barva PANTONE  19-4019.

Materiál je permanentně nehořlavý, hygienicky nezávadný, stálobarevný a zajišťuje dobrou odolnost proti běžné mechanické zátěži.

Tkanina je opatřena flor-karbonovou úpravou proti vodě a chemickým kapalinám a obsahuje vodivá (uhlíková) vlákna pro bezpečný odvod statické elektřiny.

Zásahový oblek splňuje lepší tepelnou ochranu. Prostup sálavého tepla se použitím nového materiálu v termoregulační vrstvě mnohonásobně zlepšil. Jsou splněny hodnoty dle pyktogramu Xr2 místo Xr1 původního .
Dále vrchní materiál splňuje 20 cyklů praní do reimpregnace.

Oblek se skládá z blůzy a kalhot do pasu.

 

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací