x

Přilba záchranářská Dräger HPS 3500 s brýlemi se silkonovým lankem /pro technické zásahy/ - barevná

Kód:H103320|žlutá

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:42 bodů

Cena bez DPH:
4 223 Kč
Cena s DPH:
5 110 Kč
Varianty
Ks

Ochranná přilba Dräger HPS 3500 je víceúčelová univerzální přilba splňující různé požadavky záchranných týmů při vyhledávacích a záchranných akcích, při hašení lesních i jiných požárů, dopravních nehodách, záchranných akcích ve výškách a technické pomoci všeho druhu.
Použití nejmodernějších materiálů propůjčuje přilbě vysokou ochrannou schopnost a mechanickou odolnost při velmi nízké hmotnosti. Mimořádně robustní lakovaná skořepina přilby z jakostního termoplastu poskytuje nositeli komplexní, vysoce účinnou ochranu. Díky modernímu designu a konstrukci představuje přilba Dräger HPS 3500 kombinaci průmyslové a ochranné přilby.
Vysoký komfort nošení je výsledkem moderního provedení vnitřku přilby a použití čtyřbodového systému pásků včetně polstrování v celé oblasti styku s hlavou. Podbradní pásek je opatřen chráničem brady a zapíná se zásuvnou přezkou, jeho nastavení je snadné a jednoduché díky suchým zipům. Nastavovací kolečko, snadno přístupné a bezpečně ovladatelné i v rukavicích, umožňuje přizpůsobení přilby individuální velikosti hlavy bez toho, aby bylo nutné přilbu sejmout.
Ochranné brýle, jenž jsou standardní součástí přilby Dräger HPS 3500, jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a splňují požadavky norem. Ergonomický tvar obrouček z polyuretanu je zárukou nejvyššího pohodlí při nošení. Brýle jsou vybaveny pasivním odvětráváním a spolu s moderními dvojitými skly z polykarbonátu s ochrannou vrstvou proti poškrábání (systém Pinlock) optimálně chráněny proti zamlžování a poškrábání.

Specifikace:
velikost nastavitelná 52 - 64 cm, váha 800g
homologace ČSN EN 16471:2015 - přilba pro požáry mimo hořící budovy, 
                    ČSN EN 12492:2012 - lezectví
                    ČSN EN 16471:2015 - přilba pro technické a záchranné operace

Robustní provedení
Použití nejmodernějších materiálů propůjčuje přilbě vysokou ochrannou schopnost a mechanickou odolnost při velmi nízké hmotnosti. Mimořádně robustní lakovaná skořepina přilby z jakostního termoplastu poskytuje nositeli komplexní, vysoce účinnou ochranu. Díky modernímu designu a konstrukci představuje přilba Dräger HPS 3500 kombinaci průmyslové ochranné přilby podle ČSN EN 397 a přilby pro horolezce podle ČSN EN 12492.

Optimální komfort nošení
Vysoký komfort nošení je výsledkem moderního provedení vnitřku přilby a použití čtyřbodového systému pásků včetně polstrování v celé oblasti styku s hlavou. Podbradní pásek je opatřen chráničem brady a zapíná se zásuvnou přezkou, jeho nastavení je snadné a jednoduché díky suchým zipům. Nastavovací kolečko, snadno přístupné a bezpečně ovladatelné i v rukavicích, umožňuje přizpůsobení přilby individuální velikosti hlavy bez toho, aby bylo nutné přilbu sejmout.

Optimální klima
Přilba Dräger HPS 3500 je vybavena ventilačním systémem zajišťujícím optimální klima pod přilbou. Tento ventilační systém lze na ochranu před vniknutím hasicí vody, jisker nebo úlomků materiálů uzavřít. Vnitřek přilby je vyroben z prodyšných, antialergických materiálů odpuzujících pot a nečistoty a příjemných na dotek.

Standardní vybavení ochrannými brýlemi
Ochranné brýle, jež jsou standardní součástí přilby Dräger HPS 3500, jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a splňují požadavky norem ČSN EN 166 a ČSN EN 14458. Ergonomický tvar obrouček z polyuretanu je zárukou nejvyššího pohodlí při nošení. Brýle jsou vybaveny pasivním odvětráváním a spolu s moderními dvojitými skly z polykarbonátu s ochrannou vrstvou proti poškrábání (systém Pinlock) optimálně chráněny proti zamlžování a poškrábání

Snadné čištění
Za účelem čištění a údržby lze celý vnitřek přilby rozebrat a opět složit bez jakýchkoliv dalších pomůcek.

Široká paleta příslušenství
Bohatá nabídka doplňujícího příslušenství činí z přilby Dräger HPS 3500 "helmu pro každé použití". Bezpečné přizpůsobení štítů a chráničů sluchu je zajištěno univerzálním adaptérem. Pro speciální účely lze objednat i štíty z drátěného pletiva a elektrikářské štíty. Dalším příslušenstvím jsou přilbové svítilny včetně držáků, systémy ochrany sluchu, štít z polykarbonátu, týlová zástěrka z nehořlavého materiálu Nomex a odrazové pásky v různých barvách.

ilustrační foto - přilba je dodávaná bez reflexních samolepek

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací