V současné době je naší hlavní činností zajišťování veškerého vybavení pro hasiče a sbory dobrovolných hasičů obcí.
 
Pokud potřebujete členy vaší jednotky SDH vybavit novými vycházkovými uniformami nebo pracovními stejnokroji a oni nemají možnost osobně navštívit naše provozovny v Plzni, v Sušici a v Domažlicích, kde by si oblečení vyzkoušeli, zajistíme dovoz a vyzkoušení veškerého prodávaného zboží přímo ve vašem působišti v mimopracovních hodinách, popř. i o sobotách a nedělích.
 
Disponujeme skladovými zásobami vycházkových uniforem i pracovních stejnokrojů ve všech obvyklých velikostech. Součástí naší nabídky je i doplňkový sortiment stejnokrojů (košile, vázanky, brigadýrky) a další zboží od českých výrobců na hasičském trhu (opasky, obuv, rukavice apod.).
 
Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější složkou spolupráce a krédem naší práce.
 
Personál všech našich prodejen disponuje letitými zkušenosti v oboru, které si stále rozšiřuje o nové informace a poznatky.
 
Naši nabídku pro hasiče vhodně doplňuje i celý sortiment profesionálního elektronářadí značek Narex, Protool, Festool a Metabo, a to včetně dalšího příslušenství. Veškeré zboží vám rádi předvedeme v naší prodejně v Plzni a po domluvě i u vás.