x

Náramek pletený HASIČ senior /červeno-bílý/

Kód:H102383|M

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:3 body

Cena bez DPH:
297 Kč
Cena s DPH:
359 Kč
Varianty:
Ks

Náramek je upleten přibližně z 2,5 metra paracordu /padáková šňůra/. Délka náramku po rozmotání závisí od obvodu zápěstí, na který je náramek zhotovený.

Změřte si zápěstí provázkem, následně tento provázek proměřte krejčovským metrem a přidejte cca 1cm, aby jste u náramku pak měli pohodlí při nošení a náramek vás netlačil. Pokud jste dle tabulky na rozmezí velikostí - doporučujeme spíše větší velikost, pro pohodlí nošení..

Příklad:. Váš obvod zápěstí je 18cm. V tabulce níže najdete pro tento rozměr 2 velikosti S a M, a pak se budete muset rozhodnout, jako moc chcete, aby Váš náramek byl těsný. Pro větší pohodlí - vyberte velikost M,  pro těsnější variantu  náramku vyberte velikost S.

Tabulka velikostí

Pokud je váš objednaný náramek příliš velký, je možné ho zmenšit cca o 1cm. Chcete-li to provést - několikrát náramek úplně namočte a nechte jej následně vyschnout.

 

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací