x

Hlásič požáru a detektor CO- VÝPRODEJ

Kód:H104407

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců
Cena bez DPH:
1 460 Kč
Cena s DPH:
1 766 Kč
Ks

Kombinovaný kouřový a karbonový oxidový hlásič detekuje jak kouř, tak oxid uhelnatý v jediném zařízení s duálními permanentními snímači.

Tento detektor oxidu uhelnatého a kouře je napájen bateriemi, což vám umožňuje snadno jej nainstalovat bez nutnosti elektroinstalace.

Fotoelektrický snímač detekuje kouř, který se nejčastěji vzniká při požárech a minimalizuje falešné poplachy z vaření, kouře nebo sprchové páry. Pokročilý elektrochemický snímač CO detekuje úniky oxidu uhelnatého z několika zdrojů, například vadných spotřebičů, komínů a generátorů, které jsou uvnitř nebo příliš blízko domů.

Vyžaduje jen dvě baterie AA a s jednoduchým přístupem k baterii pro rychlé změny, Tento detektor kouře a oxidu uhelnatého má unikátní zvukové signály a ukazatele, které odlišují varování před kouřem z výstrahy o oxidu uhelnatém. Jedním tlačítkem můžete umlčet falešný poplach nebo vyzkoušet jednotku.

CENA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB


Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací