x

Hlásič na CO, Bavaria, BACM5

Kód:H102936

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:8 bodů

Cena bez DPH:
826 Kč
Cena s DPH:
999 Kč
Běžně s DPH:
1 199 Kč
Ušetříte:
200 Kč / 16,7%
Ks

Tento hlásič kysličníku uhelnatého BACM5 je vhodný pro detekci toxických výparů CO, které pocházejí z nedokonalého spalování, jako z přístrojů, spalovacích kotlů, krbů a výfukových plynů.

Neregistruje horko, plyn, oheň. Hlásič pouze při správné montáži rozpozná oxid uhelnatý a spustí alarm. To vám může zajistit dostatek času, abyste v případě výskytu kysličníku uhelnatého opustili místnost.

Tento hlásič je navržen pouze k zaznamenávání kysličníku uhelnatého z jakéhokoli zdroje spalování.

Hlásič by měl být upevněn v každé místnosti, ve které je přístroj na spalování paliva, pokojové vytápění, vařiče, grily, běžící motor v garáži atd. Pro minimální ochranu umístit hlásič do ložnice, blízko místu spaní nebo na chodbu k ložnici.

Ujistěte se, že je alarm v ložnicích slyšet. Kysličník uhelnatý má podobnou hustotu jako teplý vzduch, a tak pro zajištění co nejlepšího výkonu detektoru, by měl být upevněn alespoň 1,5 metru nad úrovní podlahy a alespoň 1,85 metru od zdroje CO

- Alarm spuštěn při množství plynu: 50 PPM (60 - 90 minut), 100 PPM (10 - 40 minut), 300 PPM (<3 minuty)

- Zabudovaná lithiová baterie s 5 letou životností

- Kontrolní test funkčnosti

- Ukazatel stavu akumulátoru

- Odolný elektrochemický senzor

- Snadná instalace, přenosný, skvělý na cesty

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací