x

Hadice - SPORT popruh pro 100m překážek 2 ks

Kód:H102616|žluto zeleno černá

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:14 bodů

Cena bez DPH:
1 388 Kč
Cena s DPH:
1 679 Kč
Varianty
pár

Revoluční popruh pro disciplínu 100m překážek.  Jeho velkou výhodou je výška po sbalení, která je cca o 8,5 cm vyšší než doposud používané popruhy.  To umožňuje snadnější úchop popruhu. Jasně hmatatelná hrana Vám dá jistotu při držení popruhu. Tento popruh je vyroben z materiálu, který nesaje vodu a výborně klouže jak po tartanu, tak po jakémkoli jiném povrchu.

Nové technologické zpracování, nový design. Popruh je určen pro disciplínu 100 m překážek. Oproti doposud používanému popruhu je vyroben tak, aby měl lepší stabilitu při přípravě na sportovní dráze. Tento popruh je vyroben z materiálu, který nesaje vodu a výborně klouže jak po tartanu, tak po jakémkoli jiném povrchu. Dodáváme v následujícím barevném provedení: červeno-modro-černá b. žluto-zeleno-černá b. červeno-černá b. modro-černá b.

Rádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací