x

Čerpadlo plovoucí PH 1200 GCV /motor Honda GCV 190/

Kód:H100090

Skladem

  • Pl
  • Su
  • Ko
Záruka:
24 měsíců

Nákupem získáte:308 bodů

Cena bez DPH:
22 149 Kč
Cena s DPH:
26 800 Kč
Běžně s DPH:
37 268 Kč
Ušetříte:
10 468 Kč / 28,1%
Ks

POZOR - akční cena je platná pouze na stávající skladové zásoby a max. do 31.3.2018. V případě dotazů, nás kontaktujte na e-mail info@hasicskavyzbrojna.cz

Zařízení je určeno jednotkám  HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd.

Sestava

  • motor Honda 190 GCV
  • Typ čerpadla - odstředivé
  • Plovák - polyetylénový odlitek s madly


Použití:

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena plastovým víkem, které zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Na vnitřní straně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Toto provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Dvě držadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.

Konstrukce čerpadla umožňuje běh 'na sucho' bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

HLAVNÍ TECHNICKÁ DATA

Max. průtok 1321 l/min
Max. výtlačná výška 15 m
Výtlačný otvor Spojka B75
Motor Honda 190 GCV
Výkon motoru 3,8 kW / 5,1 HP
Objem palivové nádrže 0,9 l
Palivo Natural 95
Rozměry plováku (D x Š x V) 820 x 600 x 205 mm
Rozměry zařízení (D x Š x V) 900 x 600 x 415 mm
Suchá hmotnost (bez náplní) 28,3 kgRádi bychom Vám představili náš věrnostní program D.S.D. BONUS KLUB, ve kterém můžete sbírat body za Vaše nákupy. Získané body poté můžete vyměnit za skvělé dárky nebo získat slevu na zboží z naší nabídky. Pro sbírání bodů je nutné se zaregistrovat. Více informací a kompletní podmínky naleznete v sekci BONUS KLUB.

Alternativní zboží
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací